Torba do szpitala

Torba do szpitala to nie tylko to, czego potrzebujesz po porodzie


To także dokumentacja medyczna potrzebna przy przyjęciu do szpitala oraz przedmioty, które możesz zabrać ze sobą na salę porodową, bo mogą Ci się przydać w trakcie porodu.

Pakowanie torby do szpitala to ważny rytuał przygotowujący kobietę do urodzenia dziecka. To okazja, by zastanowić się, w jaki sposób możesz oswoić szpitalną przestrzeń i czego potrzebujesz, by w sali porodowej poczuć się bezpiecznie. Jeżeli nie rodzisz w domu, możesz kawałek domu wziąć ze sobą – pamiętaj, że w tym wyjątkowym okresie powinnaś czuć się jak najbardziej komfortowo.

Wiedziałaś, że w trakcie porodu możesz słuchać muzyki, jeśli tylko masz na to ochotę? Albo wziąć kojący prysznic, który ma szanse wpłynąć pozytywnie na tempo akcji porodowej? Podczas kursu Szkoły Rodzenia wspominam także o wszystkich mniej lub bardziej oczywistych aspektach, które pomogą Ci poczuć się na sali porodowej pewniej.

szkoła rodzenia